Suna Dumankaya dekolte kırışıklıkları için yeşil çayı önerdi.

Suna Dumankaya Dekolte Kırışıklıkları için Yeşil Çay

dekolte-kirisikliklariGüzellik uzmanı Suna Dumankaya dekolte kırışıklıkları için yeşil çayı önerdi.

Cildimizin çok hassas olmasından dolayı, boyun ve dekolte bölgemiz ince çizgilerin ilk ortaya çıktığı bölgedir. Bu çizgileri gidermek için en etkili çözüm yolu ise yeşil çaydır. Günde üç fincan yeşil çay tüketin. Bununla birlikte cildinize ayrıca dekolte maskesi uygulayın. Yeşil çay içerikli bir kremden boyun ve dekolte bölgenize kalınca sürün. 15 dakika sonra cildinizi ılık su ile iyice temizleyin.

Yeşil çayın içeriğinde bulunan vitaminler, metabolizmanızın daha hızlı çalışmasını sağlar. Bunun sonucunda cilt altındaki bağ dokusunu sıkılaştırır. Maske tamamlandıktan sonra cilt kalıcı daha bir etkiye sahip olur. Çay içerek de bu etkiyi koruyabilirsiniz.

Suna Dumankaya dekolte kırışıklıkları için yeşil çayı önerdi. Kategoriler: Cilt Bakımı Suna Dumankaya dekolte kırışıklıkları için yeşil çayı önerdi.  Etiketler: , ,

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz. Yorum yap trackback .
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home