Suna Dumankaya Kuru Ciltler için Maske

kuru-cilt-maskesiGüzellik uzmanı Suna Dumankaya kuru ciltleri nemlendirmek ve kuruluğu önlemek için cildi yumuşatan maske tarifini açıkladı.

Malzemeler: 1 çay kaşığı nemlendirici krem, 1 tane yumurta, 1 yemek kaşığı kadar badem yağı, 1 yemek kaşığı süzme bal.

Hazırlanışı: Yumurtanın beyazı ile sarısını ayırın. Daha sonra yumurtanın sarısına damlalar halinde badem yağı ilave ederek karıştırın. Son olarakta karışıma nemlendirici kremi ve balı ekleyin. Yumurtanın beyazını ayrı bir kapta çırpın ve yumurta sarısı ile hazırladığınız karşıma ekleyerek tümünü cilde sürülecek kıvama gelene kadar iyice karıştırın.

Kullanımı: Karışımı cildinize sürün ve en az 30 dakika etkisini göstermesini bekleyin. Daha sonra ılık su ile cildinizi temizleyin.

Suna Dumankaya Kuru Ciltler için Maske Kategoriler: Cilt bakım maskeleri, Kuru ciltler için bakım Suna Dumankaya Kuru Ciltler için Maske  Etiketler:

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz. Yorum yap trackback .
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home