Suna Dumankaya Kuru Saçlar için Canlandırıcı Formül

kuru-saclarGüzellik uzmanı Suna Dumankaya kuru saçlardan ve bu kuruluğa bağlı olarak oluşan saç dökülmelerinden kurtulmak için yeni kürünü açıkladı. Kürün kullanımı neticesinde kuru saçlara elveda diyebiliceksiniz.

Malzemeler: Aynı oranlarda sızma zeytinyağı, susam yağı, 4 tane ezilmiş aspirin, 4 damla kekik yağı, 4 damla lavanta yağı ve 1 tatlı kaşığı bira mayasını bir kap içerisinde karıştırıp saç diplerinize süreceksiniz.

2 saat bekledikten sonra saçlarınızı yıkayabilirsiniz.Saçlarınızı yıkadığınız suya 2 çorba kaşığı kadar elma sirkesi ilave edin. Bu yöntemi haftada 1 kere kullanabilirsiniz.

Suna Dumankaya Kuru Saçlar için Canlandırıcı Formül Kategoriler: Saç Bakımı, Suna DUMANKAYA Suna Dumankaya Kuru Saçlar için Canlandırıcı Formül  Etiketler: ,

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz. Yorum yap trackback .
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home