Suna Dumankaya Normal Saçlar için Tonik

sac-bakim-tonigiGüzellik uzmanı Suna Dumankaya normal saçlar için hazırladığı bitkisel saç bakım toniğinin tarifini verdi.Bu toniği evde çok rahat uygulayabilirsiniz.Normal saç tipi için ideal bakım kürüdür.

Malzemeler: 1 Kahve Fincanı Sızma Zeytinyağı, 1 Tatlı Kaşığı kadar Deniz Tuzu, 1 Çorba Kaşığı Elma Sirkesi, 1 Çorba Kaşığı kadar Biberiye Yağı, 1 Tatlı Kaşığı Kuru Maya.

Malzemelerin tamamını karıştırdıktan sonra saç diplerinize boya sürer gibi sürün ve ardından saçlarınızı streç film ile sarın. Saçlarınıza sıcak bir havlu sararak ve en az 2 saat bekleyin.Daha sonra saçınızı normal şampuanla yıkayın ve durulayın.

Suna Dumankaya Normal Saçlar için Tonik Kategoriler: Saç Bakımı, Suna DUMANKAYA Suna Dumankaya Normal Saçlar için Tonik  Etiketler: ,

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz. Yorum yap trackback .
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home