Suna Dumankaya Saç Bakım Toniği

Suna Dumankayanın saç toniğini hazırlamadan önce, saçlarınızı korumak için şunları bilmelisiniz. Saçlarınızın sağlıklı olması için aldığınız besinlere dikkat etmeli, sigara, içki, stres ve kirli dumanlı ortamlardan uzak durmalısınız.

Evinizde hazırlayacağınız toniği düzenli olarak 1 hafta süreyle kullandığınızda sağlıklı ve canlı saçlara sahip olabilirsiniz.

Malzemeler: Bir Tatlı Kaşığı Deniz Tuzu, Bir Kahve Fincanı Süzme Zeytinyağı, Bir Çorba Kaşığı Biberiye Yağı, Bir Çorba Kaşığı Elma Sirkesi, Bir Tatlı Kaşığı Kuru Öğütülmüş Maya.

Bütün malzemeleri karıştırdıktan sonra saç diplerine boya sürer gibi sürerek, saçlarınızı streç film ile sarın. Üzerinide sıcak bir havlu sarın ve en az iki saat bekleyin. 2 saat sonra saçınızı ılık su ile yıkayın ardından normal şampuanla yıkayın. Suna Dumankayanın bu toniği sayesinde 1 hafta içinde saçlarınızın canlanmaya başladığını fark edeceksiniz.

Suna Dumankaya Saç Bakım Toniği Kategoriler: Saç Bakımı Suna Dumankaya Saç Bakım Toniği  Etiketler: , ,

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz. Yorum yap trackback .
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home