Suna Dumankaya Saç Dökülmesine Karşı Öneriler

sac-dokulmesi1Saç dökülmesinin en önemli nedeni sıkıntı ve strestir. Ayrıca saçlarınızın zayıflaması yeteri kadar vitamin almaması saçlarınızın dökülmesine neden olur. Suna Dumankaya saçlarınızı besleyerek saç dökülmesini engelleyecek 2 adet saç dökülmesi kürünü bizlerle paylaştı.

Orta boy yarım avakadoyu soyarak iyice ezin. İçine 2 tane bıldırcın yumurtası, 1 çorba kaşığı kadar susamyağı ekleyerek iyice karıştırın. Karışımı saç diplerinize masaj yaparak sürün.Saçınızı streç filmle sarıp 2 saat bekletin. Daha sonra saç tipinize uygun bir şampuanla yıkayın. Bu kürü her hafta 1 kere uygulayın.

Diğer saç dökülmesini önleme küründe ise yarım kahve fincanı kadar soya yağı, 2 çorba kaşığı badem yağı, 1 çay kaşığı deniz tuzu ve 1 tatlı kaşığı elma sirkesini karıştırıp ısıtın. Karışımı saç diplerinize sürün. Daha sonra streç filmle sararak 2 saat kadar bekletin.

Suna Dumankaya Saç Dökülmesine Karşı Öneriler Kategoriler: Saç Bakımı Suna Dumankaya Saç Dökülmesine Karşı Öneriler  Etiketler: , ,

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz. Yorum yap trackback .
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home