Suna Dumankaya Saçların Daha Çabuk Uzaması için Kür

sac-uzatmaSağlık uzmanı Suna Dumankaya saçların çabuk uzaması için en önemli faktörün dengeli beslenme olduğunu vurguladı.Ayrıca sinir stres gibi psikolojik nedenler saçların uzamasına etki eden en önemli faktörler.Suna Dumankayanın vermiş olduğu bitkisel formül sayesinde saçlarınızın uzamasına yardım edebilirsiniz.

Hazırlanışı: Yarım olgun avokado, 2 tane bıldırcın yumurtası ve 2 çorba kaşığı kadar susam yağını bir kap içinde karıştırıp fırça yardımı ile boya sürer gibi tüm saçınıza sürün.Daha sonra streç film ile saçlarınızı sararak 2 saat bekleyin.Son olarak ise saç tipinize uygun bir şampuanla saçlarınızı yıkayın. Bu yöntemi haftada 1-2 defa mutlaka uygulayın. Böylece saçlarınız daha çabuk uzayacak.

Suna Dumankaya Saçların Daha Çabuk Uzaması için Kür Kategoriler: Kürler, Saç Bakımı, Suna DUMANKAYA Suna Dumankaya Saçların Daha Çabuk Uzaması için Kür  Etiketler: , , , , , ,

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz. Yorum yap trackback .
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home