Ter Kokusuna Kolay Çözüm

Bay Bayan Hiç Şüphesiz bu konu hakkında çok rahatsız en çokta havaların ısıtmasıyla yaz aylarında daha ileri gelmektedir. Yaptığım araştırmalar sonucu elde ettiğim kürlerle bu sorunu halledebilirsiniz.

Ter kokusuna Bitkisel Çözüm.

Küvetinizi su ile doldurduktan sonra iki çorba kaşığı tarçın ilave ederek 20 dakika gibi bir zaman bekleyerek durulanıp çıkabilirsiniz.

Parmak uçlarınızı hafif ıslatarak karbonata batırın. Daha sonra koltuk altınıza yedirerek sürün. Gün içerisinde asla ter kokmayacaksınız.

Ayrıca ter kokusuna engel olmak için aşırı yağlı ve kokulu yiyeceklerden kaçınmalıyız. En az gün aşırı banyo yapmayı ihmal etmemeliyiz. Adaçayı da terlememizi azaltıcı özelliğe sahiptir bu yüzden günde bir bardak ada çayı tüketmeliyiz. Tüm bu bitkisel yöntemlerden sonra ter kokunuz devam ediyor ise sorun deri hastalığından kaynaklanıyor olabilir. Bu yüzden bir hekimden yardım almamız gerekir.

Ter Kokusuna Kolay Çözüm Kategoriler: Cilt Sağlığı Ter Kokusuna Kolay Çözüm  Etiketler: , , ,

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz. Yorum yap trackback .
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home