TURİST FİLMİ VİZYONA GİRDİ

Turist filmi Vizyona Girdi

Turist Film,Turist Filmi,Turist Filmi İzle,Turist Filmi Fragmanı,Turist film Fragmanı İzle,Turist Filmi İzle
Turist Filmi
Vizyona Yeni Giren filmlerden ilki olan Turist Filmi, 10 Aralık 2010 cuma günü gösterime girdi, Turist filmi fragmanı da, merak edenler için, pek çok yerde yayınlandı.
Turist Filmi Oyuncuları,
Turist Filmi Başrol oyuncuları Johnny Depp ve Angelina Jolie. Diğer Ouncular ; Paul Bettany, Timothy Dalton, Rufus Sewell.
Turist Filmi Konusu : Hikaye, kırık kalbinin acısından kurtulmak için İtalya’ya giden Amerikalı bir turist, Frank’in etrafında şekilleniyor. Olağanüstü bir kadın olan Elise’nin yoluna çıkmasıyla işler değişir. Ancak Elise’nin onunla karşılaşması tesadüf değildir. Arka planda Venedik’in nefes kesen manzaraları eşliğinde Frank, aşkın peşinden koşarken, aslında etrafında tehlikeli entrikaların döndüğünü fark eder. Venedikte nefes kesen bir aşk hikayesi. Filmin süresi 104 Dakika. Turist Film ABD-Fransa ortak yapımı drama-gerilim tipinde bir film.

Turist Filmi Fragmanı İzle

Turist Film,Turist Filmi,Turist Filmi İzle,Turist Filmi Fragmanı,Turist film Fragmanı İzle,Turist Filmi İzle


TURİST FİLMİ VİZYONA GİRDİ Kategoriler: Genel TURİST FİLMİ VİZYONA GİRDİ

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz.
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home