Ünlülerin en güzel saç modelleri


, “güzel” sıfatını hak eden saç stiline sahip ünlüleri seçti… Emma Watson, Julia Roberts, Diane Kruger, Rihanna ve diğer yıldızların saçlarını merak edenler buraya gelsin!Bazılarını saçlarına yaptıklar radikal değişikliklerle bazılarını da her zaman kendilerine yakışan modeli seçmeleriyle beğeniyor ve takdir ediyoruz. Ünlü yıldızları mercek altına yatırdık ve saç stillerinde yakaladıkları farklılığı inceledik.

İşte, ’un seçtiği, ünlülerin en güzel saç modelleri…

Rihanna
Rihanna, sık sık değiştirdiği radikal saç stilleriyle her zaman farklı olmayı başaran isimlerden. Kısa, düz, siyah, kızıl, iki renkli, pek çok çılgın saç şekliyle gördük onu. Ama en güzeli, düz-siyah ve asimetrik kesimli saçları oldu. Ense kısımları kısa, önler daha uzun fakat asimetrik biçimde ustura kesimli saçı harika bir şekil almış. Saç renginin simsiyah oluşu da gözlerinin güzelliğini ortaya çıkarmış.

Emma Watson
Kısa saçın herkese yakışmadığı bir gerçek. Ama Emma Watson’ın şirinliğini artırdığı kısa saçı, yüzünün ve vücudunun kemikli yapısıyla müthiş uyumlu olmuş. Hiçbir ekstra uğraşa gerek bırakmayan “yıka ve çık” stilini çok beğendik.

Julia Roberts
Julia Roberts’ın röfleli saçlarında sarı çizgiler saç diplerinden uzakta, yalnızca saç uçlarında duruşları sayesinde, saçtaki dalgalarla güzel bir uyum yakalamış. Saçları adeta güneşten rengi açılmış bir doğallığa sevk etmiş.

Kim Kardashian
Küt kesilmiş ve kaşlarına kadar uzanan kakülleri dikkatlerin Kardashian’ın gözlerine odaklanmasına katkıda bulunuyor. Dümdüz at kuyruğu ise spor değil, gayet şık ve ciddi görünüyor. Dolayısıyla kıyafetiyle oldukça uyumlu.

Penélope Cruz
Penélope Cruz’un hafifçe sol tarafa doğru tutturulmuş örgü topuzu, bir balerin topuzundan çok da az ağır duruyor. Topuza fazla uğraşılmadan şekil verilmiş hissi, saçın ön kısmının da çok sıkı bırakılmamış olması, saçı çok daha güzel gösteriyor.

Taylor Swift
Taylor Swift’in bu saçı için en iyi vintage model diyebiliriz. 1920’lerin küçük yıldızlarına özgü parmak dalgaları ve yapay lüleler, uzun sarı saçlarına oldukça iyi gitmiş.

Diane Kruger
Diane Kruger’ın saç aksesuarı “en iyi” sıfatını hak ediyor. Aslına bakarsanız, bu aksesuar tekbaşına biraz çocuksu bir tarza sahip. Ancak Kruger’ın dağınık ve sade bir biçimde toplanmış saçında müthiş bir final dokunuşu niteliği kazanmış. Ne küpe ne de kolye takmasına gerek kalmayacak kadar elbisesini de tamamlayan bir aksesuar halini almış.

Blake Lively
Lively’nin hafif pürüzlü, çok düzgün olmayan bir şekilde yapılmış atkuyruğu saçına harika bir volüm kazandırmış. Ayrıca atkuyruğunu tutturmak için kullanılan lastik de çok akıllıca bir yöntemle, saçla sarılarak saklanmış. Saç derli toplu ama bir o kadar da dağınık görünümüyle çok hoş duruyor.

Hayden Panettiere
Hayden Panettiere’in asimetrik ve önleri uzun kalan saç kesimi, dolgun ve yuvarlak yüzünü daha uzun gösterdiği için ona çok yakışmış. Diplerden itibaren koyudan açığa doğru giden sarı renk oldukça doğal bir görünüme sahip. Göz hizasının oldukça altında kesilmiş kahküller de saçına dağınık ve stylish bir hava katmış.

Keira Knightley
Onu her ne kadar uzun ve dalgalı saçlarıyla görmeye alışık olsak da kısa düz saçların ona çok yakıştığını söylemeliyiz. Arka kısımları önlerden daha kısa olan saçlarının kat kat kesimi ve saçlarının hacimli duruşu, Knightley’nin ince yüzüne oldukça yakışmış.

Miranda Kerr
Miranda Kerr’in karamel kahvesi tonlarındaki saçı, sarı ve açık sarı tonlarıyla hareketlendirilmiş. Düz fönün saçın uçlarında kalın dalgaya dönüşmesi, saç şekline özgünlük katmış. Böylece günlük düz saçlara, basit ve güzel bir hareketle gece kıyafetiyle uyum sağlama özelliği kazandırılmış.
, “güzel” sıfatını hak eden saç stiline sahip ünlüleri seçti… Emma Watson, Julia Roberts, Diane Kruger, Rihanna ve diğer yıldızların saçlarını merak edenler buraya gelsin!Ünlü yıldızların ‘şık’ saç modelleri Özel davetler, mezuniyet, nişan ve düğünlere uygun şık saçlar nasıl olmalı? İşte tüm ilginin üzerinize çekecek abiye saç modelleri…

Tüm zamanların en ünlü 10 saç kesimi Hepimizin beğendiği kesimler: Meg Ryan, Jennifer Aniston, Victoria Beckham, Marilyn Monroe ve diğerleri muhteşem saçlarıyla…

Ünlü çiftlerde stil benzerliği Ünlü çiftler benzer giyinmeyi çok seviyor! Bu stil dayanışması, ‘bir dargın bir barışık’ haberleri çıkan ünlülerin medyaya tepkisi midir acaba?

En güzel örgü saç modelleri… Örgü saçlar geri döndü! Bakalım ünlü yıldızlar saçlarında örgüyü nasıl kullanıyorlar? Foto galerimizdeki 28 model var…

Ünlülerin en güzel saç modelleri Kategoriler: Genel Ünlülerin en güzel saç modelleri  Etiketler: ,

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz.
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home