Yaz sezonunu vücudunuzu canlandırarak karşılayın, güzellik kremleri, Elancyl Gommage Moussant Tonifiant, Jo Malone Vitamin E Vücut Maskesi, La Prairie Cellular Energizing Banyo ve Vücut Ürünleri

326338″>
Uzun ve yorucu bir kış sezonunun ardından yazı kucaklamaya hazırlandığımız şu günlerde vücudunuza gereken özeni gösteriyor musunuz? Hem ruhunuzu, hem de vücudunuzu sakinleştiren ılık bir banyo, duyularınızı harekete geçirirken, vücudunuzun gün boyu ihtiyaç duyduğu nem ve sükuneti de cömertçe sunar…
İş hayatı, yoğun bir tempo ve stres sadece cildimiz ve psikolojimiz üzerinde yıpratıcı etkiler yaratmıyor, vücudumuz da bu durumdan payını alıyor. Yoğun bir günün ardından yapılan banyo keyfinin yerini ise hiçbir şey tutmuyor. Hem ruhunuzu, hem de vücudunuzu sakinleştiren ılık bir banyo duyularınızı harekete geçirirken vücudunuzun gün boyu ihtiyaç duyduğu nem ve sükuneti de cömertçe sunar. Haftada iki kez vücut peeling’i ile cildinizi arındırırsanız daha yumuşak ve parlak bir güzellik kazanırsınız. Banyo sırasında dikkat etmeniz gereken konu ise suyun derecesidir. Aşırı sıcak bu cildinizden doğal yağın atılmasına yol açar. Banyo sonrası cildinize nemlendirici bir krem sürmek de vücut bakımının altın kurallarındandır.


ÜZÜM EN DOĞAL ANTİOKSİDAN
Caudalie Crushed Cabarnet Scrub
Caudalie Vinotherapie SPA serisinin en gözde ürünlerinden biri. Cildinizde mükemmel bir pürüzsüzlük ve nem yaratıyor. Ardıç ağacı, biberiye, sardunya, limon ağacı ve selvi yağları içeriyor. Asıl gücünü üzüm çekirdeği, kahverengi şeker ve baldan alıyor.


CİLDİ YAZ DÖNEMİNE HAZIRLAR
June Jacobs Limon, Şeker Özlü Vücut Parlatıcısı
Bu yumuşatıcı vücut peelingi, yaz dönemine cildi hazırlar. Ekstra nemlendirici gerektirmeyen doğal bir alfa hidorksi asidi kaynağı olan şeker granülleri ve içerdiği yalancı safran, fındık, susam tohumu, avakado ve buğday yulafları sayesinde vücuda baştan aşağı ipeksi bir yumuşaklık kazandırır.


NEMLENDİRİYOR VE PÜRÜZSÜZLEŞTİRİYOR
La Prairie Cellular Energizing Banyo ve Vücut Ürünleri
Cellular Energizing Body Spray ürününün yanına Cellular Energizing Bath & Shower Gelee ve Body Lotion dahil oldu. Bu üçlünün içeriğinin bir bölümü cilde bakım sağlarken diğer bölümü ise parfümden oluşur. Bir bölümü vücudu nemlendirir, pürüzsüzleştirir ve sıkılaştırırken diğer kısmı ise meyveli ve baharatlı notaların karışımı ve kalp notasında yer alan güzel egzotik çiçeklerden oluşan etkili kokusuyla vücudu sarmalar ve ruhu canlandırır.


DOĞAL, NAZİK BİR ARINDIRICI
Jo Malone Vitamin E Vücut Maskesi
Ölü deriyi uzaklaştırıp, aydınlık görünümlü cilt ortaya çıkarır. Doğal nazik bir arındırıcı olarak organik esmer şeker molekülleri çevresel toksinlerin cilt yüzeyinde birikmesini azaltmaya yardımcı olur, cildin daha temiz ve daha aydınlık görünmesini sağlar.


CİLDİN MATLAŞMASINI ÖNLÜYOR
Elancyl Gommage Moussant Tonifiant
Cildi ölü hücrelerden arındırır, cildin bozulmasını ve matlaşmasını önleyerek cildi ferahlatır. Ölü hücrelerden arındırma direk olarak cildin hücre yenilenmesini hızlandırır, gözenekleri açar ve cildin daha iyi nefes alıp, yenilenmesini sağlar.


CİLDİNİZDE KADİFE YUMUŞAKLIĞI
Decleor Body Treatments
Muhteşem kokusu ve aromaterapi özleriyle vücudunuza hak ettiği güzelliği sunmanız için eşsiz bir ürün. Kremsi yapısıyla cildinizi nemlendirir, kadife yumuşaklığı verir.


YÜZDE 100 SAF BİTKİ ÖZLERİ İÇERİYOR
Clarins Body Treatment Oil
İnceltici, sıkılaştırıcı vücut bakımı yapan yüzde 100 saf bitki özleri içeren vücut yağı, masaj yağı olarak da kullanılabilir. Zayıflama ve hamillelik sırasında ortaya çıkacak izleri ve gevşemeleri azaltır.


CANLANDIRICI ÇİÇEK ESANSLARI
Darphin Hydro Form Energizing Toning Oil
Canlandırıcı çiçek esanslarından oluşan bakım yağı, duyuları harekete geçirir, cilt tarafından kolayca emilir, ciltte canlılık ve yenilenme sağlar. E ve C vitaminleri, macadamica ve Maskat gülü esansiyel yağları, at kestanesi, gingkobiloba, limon, portakal ve bergamot yağlarıyla yatıştırır, besler ve canlılık kazandırır.


MİNERAL TUZLARLA GÜZEL VÜCUT
Phytomer Tonning Body Scrub
Deniz tuzları ile zenginleştirilmiştir. Vücudu selülit programlarına hazırlamak için idealdir, ölü hücrelerin alınmasını sağlıkla yerine getirir. Ölü hücreler atılırken epidermisin canlılığı için gerekli olan mineral tuzları cilde taşır. Cilt daha nemli ve yumuşak olur.


CİLDİNİZDE SONSUZ NEM
Avene Gentle Body Scrub
Avere Thermal suyu ile beraber zengin içeriğiyle cildinize sonsuz bir nem verir. Hassas ciltler için rahatlıkla kullanılabilir. Bu vücut peeling’ini cilt tipinize göre hafta da bir ya da iki kez kullanabilirsiniz.


DOĞAL ANTİOKSİDAN YAĞLAR
Kiehl’s Imperial Body Balm
Yüksek oranda doğal antioksidan yağlar cildi nemlendirir ve çevresel zararlardan korur. Doğal glikolikşeker asitleri ise hücre yenilenmesini harekete geçirir ve canlı, ışıltılı bir cilt sağlar. Yumuşatıcı etkili bal ise cilde nem ve yumuşaklık verir.


IŞIL IŞIL BİR VÜCUT
Nuxe Body Serisi
Nuxe’ten yepyeni bir vücut bakım serisi: Nuxe Body… Bu seri, ‘Vücut Bakım Keyfi’ ve ‘İnceltici Bakım Uzmanlığı’ olmak üzere iki farklı ürün grubundan oluşuyor. ‘Vücut Bakım Keyfi’ grubunda Rahatlatıcı Duş Jeli, Arındırıcı Vücut Peelingi, 24 Saat Nemlendirici Vücut Sütü ve Sıkılaştırıcı Vücut Kremi var. ‘İnceltici Bakım Uzmanlığı’nda Selülit Giderici İnceltici Vücut Serumu ve Selülit Giderici İnceltici Vücut Yağı bulunuyor.

Yaz sezonunu vücudunuzu canlandırarak karşılayın, güzellik kremleri, Elancyl Gommage Moussant Tonifiant, Jo Malone Vitamin E Vücut Maskesi, La Prairie Cellular Energizing Banyo ve Vücut Ürünleri Kategoriler: Cilt Sıkılaştırma Yaz sezonunu vücudunuzu canlandırarak karşılayın, güzellik kremleri, Elancyl Gommage Moussant Tonifiant, Jo Malone Vitamin E Vücut Maskesi, La Prairie Cellular Energizing Banyo ve Vücut Ürünleri

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz. Yorum yap trackback .
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home