Yazın tırnak modasını Sephora’nın renkleri belirliyor, Sephora’dan en popüler renklerde ojeler

382118″> Sephora’nın 80 renkten oluşan yenilenen oje koleksiyonun yanı sıra, birbirinden iddialı, desenli ve desensiz rengarenk nail patch yapışkan oje bantları ile oje severlerin kalbini çalıyor! Oje koleksiyonunda kullanılan metalik efektler, janjanlar, sedefler ve simler çeşitliliği artırırken, her yaştan oje kullanıcısına da hitap ediyor. Bu sezonun modasını yansıtan fiyonklu, çizgili, puantiyeli, leopar ve dantel desenli yapışkan oje bantları ise, stil sahibi genç kızların favorisi oluyor. İster her tırnakta ister tek tırnakta kullanılsın, kullanıcısına ayrıcalık katan yapışkan oje bantları, 11 gün kalıcılığı ile de tercih sebebi.

Sephora’nın zengin renk koleksiyonundan yararlanmak isteyen ojeseverler, zıt renkleri birbiriyle uyumlu bir şekilde kullanarak tarz yaratacağı gibi; kıyafetlerle de zıt kullanarak oje trendlerini yakalayabiliyor. Bu yaz tırnaklar Sephora ile rengarenk, Sephora ile trendy !
Sephora Oje: 10.50 TL
Sephora Nail Patch: 24 TL

Yazın tırnak modasını Sephora’nın renkleri belirliyor, Sephora’dan en popüler renklerde ojeler Kategoriler: Tırnak Cilaları ve Ojeler Yazın tırnak modasını Sephora’nın renkleri belirliyor, Sephora’dan en popüler renklerde ojeler

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz. Yorum yap trackback .
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home