YENİ YILDA SEVDİKLERİNİZE YEPYENİ BİR CİLT HEDİYE EDİN!

Yılbaşı gecesi, sevdiklerimize onları özel hissettirecek ve adeta yenileyecek hediyeler vermek isteriz. Bazen günler öncesinden aradığımızı bulabiliyorken kimi zaman içimize sinen, “İşte Bu!” diyebileceğimiz o özel hediye bir türlü karşımıza çıkmaz. Murad sadece cilt sorunlarına değil bu soruna da muhteşem bir çözüm sunuyor.

Bu yılbaşına özel Murad hediye setleri ile hediye almak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Dünya’nın en iyi dermatologlarından biri olan Dr. Murad’ın Leke ve Çevresel Hasarlara Karşı ve Toparlayıcı ve Sıkılaştırıcı Etkili olmak üzere iki farklı soruna hitap eden cilt bakım setlerini gönül rahatlığıyla sevdiklerinize armağan edebilir, yeni yılda yepyeni bir cilde kavuşmalarına destek olabilirsiniz. Her sette etkileri klinik çalışmalarla kanıtlanmış bir adet orijinal boy ürün ve yılbaşı hediyesi olarak komple cilt bakımı sağlayan tamamlayıcı ürünler bulunmaktadır. İlk kez Murad ürünlerini deneyecek olanlar için bu setler, onlara Murad ayrıcalığıyla ciltlerinde gözle görülür fark yaratan ürünlerle tanışma fırsatı sunuyor. Murad ürünlerini severek kullananlar için ise vazgeçemedikleri ürünlerden oluşan bu avantajlı setler, alabilecekleri en güzel ve özel yılbaşı hediyesi oluyor!

Yılbaşına özel olarak hazırlanan bu setlerde; tek bir ürün fiyatına cildinize komple Murad bakımı sağlayabileceğiniz tamamlayıcı ürünler HEDİYE!

YENİ YILDA SEVDİKLERİNİZE YEPYENİ BİR CİLT HEDİYE EDİN! Kategoriler: Genel YENİ YILDA SEVDİKLERİNİZE YEPYENİ BİR CİLT HEDİYE EDİN!  Etiketler:

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz.
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home