Yumuşacık eller için, Güzel görünmek için el ve tırnak bakımı, El Maskesi

190590″> Yumuşacık eller için

Chicago’daki Honey Child SPA’da uygulanan manikür ve el maskesini uygulayın. Güzel görünmek için el ve tırnak bakımını asla ihmal etmeyin.
Nasıl yapacaksınız?
İlk olarak, ellerinizi yarım fincan sıcak su ve balın içinde 10 dakika bekletin. Bu karışıma limon, portakal ve üzüm de ekleyebilirsiniz. Daha sonra yarım fincan bal, çeyrek fincan portakal suyu, iki yemek kaşığı limon suyu, yarım fincan şeker ve yarım fincan zeytinyağından oluşan karışımı ellerinize sürerek masaj yapın. Ellerinizi yıkadıktan sonra nemlendirin.
Ne kazanacaksınız?
Meyve asitleri sertleşmiş etleri yumuşatır. Bal ise nemi tutma özelliğine sahip. Böylece elleriniz yumuşacık olur.


Alıntıdır!

Yumuşacık eller için, Güzel görünmek için el ve tırnak bakımı, El Maskesi Kategoriler: Doğal El ve Ayak Bakım Yöntemleri Yumuşacık eller için, Güzel görünmek için el ve tırnak bakımı, El Maskesi

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz. Yorum yap trackback .
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home