YÜZE HACİM KAZANDIRAN KOLAJENLİ BAKIM KREMİ

YENİ MARKA, YENİ ÜRÜN: FILEXTRA

GoodSkin Labs

2007 yılında Esteē Lauder Şirketler Grubu’nun bir markası olarak kurulan GoodSkin Labs; bugün NewYork’ta ünlü dermatolog Dr. Paul Jarrod Frank’ın danışmanlığında yeni ürünlerini geliştirmektedir.

GoodSkin Labs;  “Sonucu GörünHEM DE ANINDA!” sloganı ile müşterilerin en temel cilt endişeleri üzerinde çalışarak onlara hem anında hem uzun vadeli çözümler sunan ürünleri geliştirmektedirler. Her ürün farklı bir endişeye yönelik olarak üretilmiştir.

Her formül çok kapsamlı ve yenilikçi labaratuar araştırmaları ile çok etkili içeriklerle üretilmektedir. Sonrasında insanlar üzerinde yapılan pekçok klinik test ile ürünler kanıtlanmaktadır. Vaatler değil, gözle görülür ve ölçülebilir sonuçlar sunulmaktadır.

http://3.bp.blogspot.com/_Z8loRfZkzJo/TSTMOoqa5tI/AAAAAAAAFyQ/e7ce2cwvNDs/s1600/bayanbakim.com%2BGoodSkin%2BLabs.jpg

Tüm dünyada sağlanan müşteri memnuniyetinin yanı sıra, ürünlerimiz etkili, ulaşılabilir, parfümsüz ve tüm cilt tiplerinde kullanılabilir olarak piyasaya sunulmaktadır.

FilextraTM

GoodSkin Labs, cilt bakımı alanındaki en son yeniliği olan FilextraTM Yüz Hacim Kazandırma Kremi’ni sunar. Bu ürün cildinizin zaman içinde kaybettiği gençlik hacmini gözle görülür şekilde yeniden kazanmasına katkıda bulunan ve yüzde dolgunluk kaybını önlemeye yardımcı olan bir yüz nemlendiricisidir. Filextra, parlaklığını anında arttıran ve aynı zamanda uzun vadede cildin doğal kolajen üretimini harekete geçiren bileşenlerden oluşan güçlü bir karışım sunar. Popüler olan cilt doldurma gibi invaziv ve maliyetli uygulamalara alternatif olarak geliştirilen Filextra ciltteki çukurları gözle görülür şekilde doldurur.

Filextra cilt bakımındaki en son gelişmeler ve bileşenler sayesinde hem yüzde çöküntü oluşmasına, parlaklık kaybına çözüm getirir. GoodSkin Labs’in patentli Glowcel teknolojisi sayesinde kısa süre içinde gençlik parıltınıza ve sağlıklı ışıltınıza anında yeniden kavuşursunuz.

Uzun vadede Filextra’nın Üç Etkili Yeniden Yapılandırma işlevi doğal kolajen üretimini arttırmak için çalışır ve böylelikle “yüz çökmesi”nin etkilerinde üç aşamada gözle görülür düzelme sağlanır.

Aşama 1: Yeniden yapılandırma cilt daha pürüzsüz ve daha sıkı hale gelmek üzere harekete geçirilir.

Dermatolog tedavilerinde kullanılan bir bileşenin topikal bir biçimi olan HyActive®, doğal Hyaluronik Asit takviyesi yaparken Doğal Kolajen Arttırıcılar daha dayanıklı, güçlü bir cilt yapısı yaratır.

Aşama 2: Yeniden doldurma Bir GoodSkin Labs buluşu olan Refill AqualanceTM, cilt hücrelerinde idalde olması gereken H2O düzeyini yeniden ulaşılmasına katkıda bulunarak çöken ve doldurulması gereken yüz kontürlerinin genç görünümlü dolgunluğunu yeniden kazanmasına yardımcı olur.

Aşama 3: Yeniden hacim kazandırma Gelişmiş bir lipit doldurma kompleksi ciltteki çukurları doldurur ve takviye edilen H2O’nun etrafını sararak koruyucu bir bariyer oluşturur, böylelikle cilt yeniden hacim kazanmasını sağlayacak olan temel nem düzeyini korur.

Klinik ve duyusal testler aşağıdaki sonuçları vermiştir:

Anında

  • Deneklerin % 100’ünde parlaklıkta önemli bir iyileşme gözlemlenmiştir
  • Deneklerin %91’i ciltlerinin daha sağlıklı göründüğünü bildirmiştir
  • Deneklerin %61’inde ciltteki berraklık düzeyinde ölçülebilir iyileşme gözlemlenmiştir
  • Deneklerin %31’inde cilt parlaklığında ölçülebilir iyileşme gözlemlenmiştir

4 Hafta Sonra

• Deneklerin %91’i ciltlerinin daha dolgun göründüğünü bildirmiştir.

• Deneklerin %83’ü genel cilt esnekliğinde iyileşme olduğunu bildirmiştir

• Deneklerin %82’sine dokuda önemli ölçüde iyileşme gözlemlenmiştir

• Deneklerin %77’sinde parlaklığın önemli ölçüde arttığı gözlemlenmiştir.

8 Hafta Sonra

• Deneklerin %91’inde göz çevresinin sıkılığında önemli ölçüde iyileşme gözlemlenmiştir

• Deneklerin %73’ünde gerdan bölgesinin sıkılığında önemli ölçüde iyileşme gözlemlenmiştir

• Deneklerin %86’sında dokuda önemli ölçüde iyileşme gözlemlenmiştir

• Deneklerin  %86’ sinde parlaklığın önemli ölçüde arttığı gözlemlenmiştir

• Deneklerin %54’ünde cildin bariyer gücünde ölçülebilir iyileşme gözlemlenmiştir.

Sadece Tekin Acar Cosmetics Mağazaları’nda!

Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatı: 79TL

YÜZE HACİM KAZANDIRAN KOLAJENLİ BAKIM KREMİ Kategoriler: Genel YÜZE HACİM KAZANDIRAN KOLAJENLİ BAKIM KREMİ  Etiketler: , , ,

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz.
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home